Kursy języka angielskiego dla dzieci w Poznaniu

Angielski dla dzieci
 

Angielski dla dzieci to oferta kursu językowego, który został przygotowany z myślą o najmłodszych. W grupowych zajęciach językowych dzieci uczą się poprzez gry i zabawę. W naturalny sposób poznają tajniki języka angielskiego i zaczynają mówić w tym języku. 

 
Im wcześniej poznaje się angielski, tym lepiej 


Podczas zajęć angielskiego dla dzieci wykorzystujemy ich naturalną ciekawość oraz nieodpartą chęć poznawania świata. Większość osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale dzieci nie mają barier i oporów, nie tylko językowych, dlatego nauka angielskiego jest dla nich czymś naturalnym. Nie ma jednego, odpowiedniego wieku na rozpoczęcie nauki języka obcego, ale nie da się ukryć, że im wcześniej, tym lepiej.
Zapraszamy już 5-latki oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zabawa językiem angielskim
 

Nasz program zajęć ANGIELSKI DLA DZIECI został starannie przygotowany tak, by angażował dzieci do zabawy, podczas której lektorzy rozwijają ich umiejętności lingwistyczne. W grach sytuacyjnych dzieci nie tylko powtarzają, ale i utrwalają poznany wcześniej materiał, a śpiewanie piosenek po angielsku pozwala ćwiczyć im wymowę oraz poznawać i zapamiętywać nowe słowa. Nasze zajęcia zostały opracowane przez specjalistów, których głównym celem było stworzenie  profesjonalnych i atrakcyjnych zajęć dla najmłodszych.
 

Indywidualne podejście do nauki angielskiego
 

Na kursach angielskiego uczymy dzieci w małych grupach, co umożliwia indywidualny i bezpośredni kontakt lektora z dzieckiem. Rodzice, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty kursu języka angielskiego dla dzieci, po zajęciach otrzymują informację o przerobionym materiale, aby móc ćwiczyć z dzieckiem w domu nowe słówka w języku angielskim. Podczas trwania kursu każdy opiekun dziecka będzie mógł skonsultować się z metodykiem Szkoły Językowej, który udzieli informacji o postępach w nauce języka angielskiego ich dziecka.
 

Nie zwlekaj, bo zajęcia z angielskiego dla dzci dają doby stat w przyszłość!
 

W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kursów albo zapisania się na zajęcia serdecznie zapraszamy do kontaktu.