Angielski dla dzieci w Poznaniu

Angielski dla dzieci Poznań
 

ANGIELSKI DLA DZIECI to oferta przygotowana dla najmłodszych. W naszych grupach zapraszamy do zabawy 5 latków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Poprzez organizowane przez nas gry, dzieci w naturalny sposób poznają tajniki języka angielskiego. 
 

Im wcześniej poznaje się angielski, tym lepiej 
 

Podczas zajęć wykorzystujemy naturalną ciekawość dzieci oraz ich nieodpartą chęć poznawania świata. Dzieci nie mają żadnych barier i oporów, które pojawiają się w późniejszym wieku, dlatego nauka angielskiego jest dla nich czymś naturalnym.
 

Zabawa językiem angielskim
 

Przygotowany przez nas program zajęć ANGIELSKI DLA DZIECI angażuje dzieci do zabawy, podczas której nasi lektorzy rozwijają ich umiejętności lingwistyczne. W grach sytuacyjnych dzieci powtarzają i utrwalają poznany materiał, a śpiewanie piosenek po angielsku pozwala ćwiczyć im wymowę oraz poznawać nowe słowa.
 

Indywidualne podejście do nauki angielskiego
 

Uczymy w małych grupach od 4 osób, co umożliwia niemal indywidualny kontakt lektora z dzieckiem. Po zakończonych zajęciach rodzice otrzymują informacje o przerobionym materiale, tak aby móc ćwiczyć z dzieckiem w domu nowe słówka angielskie. W każdej chwili można skonsultować się z naszym metodykiem, który udzieli informacji o postępach w nauce angielskiego Państwa dzieci. 
 

Angielski dla dzieci to dobry start w przyszłość!
 

 Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu