Kursy językowe dla dorosłych

Kursy językowe na miarę Twoich aspiracji
Oferta kursów dla dorosłych przeznaczona jest dla osób, które chcą od podstaw nauczyć się wybranego języka lub jedynie odświeżyć swoją wiedzę. Najczęściej Kursanci sami określają jakiej tematyki mają dotyczyć zajęcia, tak aby program pokrywał się ze specyfiką wykonywanego przez nich zawodu.

 

Kursy indywidualne


Kursy indywidualne skierowane są do osób aktywnych zawodowych, które same chcą ustalić grafik oraz miejsce spotkań. Zajęcia mogą odbywać się od godziny 8 do 20 w siedzibie Centrum  Językowym Karinen, w Państwa domu lub miejscu pracy.

 

Program kursu ustalany jest indywidualnie, a jego poziom zaawansowania określany jest podczas bezpłatnego testu kwalifikacyjnego.

 

Podczas zajęć komunikujemy się wyłącznie w wybranym języku obcym, co sprawia, że nauka jest szybka i efektywna. Dzięki konwersacjom poznają Państwo nowe słowa oraz struktury gramatyczne, które wpływają na płynność wypowiedzi.

 

Kursy grupowe


Główną zaletą kursów grupowych jest możliwość szkolenia umiejętności językowych w gronie rówieśników. Grupa motywuje i stymuluje do nauki oraz umożliwia konwersację w większym gronie.

 

Przy tworzeniu grup bierzemy pod uwagę wiek Kursantów oraz ich poziom zaawansowania, który określany jest podczas bezpłatnego testu kwalifikacyjnego.

 

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych lub popołudniowych w grupach 2, 3 lub 4-6 osobowych.


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.