Kursy językowe dla młodzieży

Poznaj przyjaciół i otwórz okno na świat!

 


 

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej, która wie czego chce w życiu, a nauka języków obcych jest dla niej podstawą do osiągnięcia wyznaczonych celów. W Szkole Językowej Karinen przeprowadzimy Was przez kolejne poziomy zaawansowania, a przy okazji damy Wam możliwość poznania nowych przyjaciół.

 

Wybierz język

 

Nasza oferta kursów językowych obejmuje naukę języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na różnych poziomach zaawansowania, które określane są podczas bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Podczas zajęć korzystamy jedynie ze sprawdzonych programów do nauki języków obcych m.in.:

 

- Longmann

- Oxford

- Cambridge

 

Wybierz cel

 

Każda organizowana przez nas grupa ma określony cel. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania Kursanci przydzielani są do grup, których program może zakładać:

 

- naukę wybranego języka od podstaw

- kursy konwersacyjne

- przygotowanie do egzaminu kończącego podstawówkę

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

- przygotowanie do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE

 

 

Wybierz sposób

 

Kursy dla młodzieży prowadzone są w siedzibie naszej Szkoły Językowej, 1 lub 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. W zależności od oczekiwań Kursanta, prowadzimy zajęcia w grupach 4-6 lub 7-10 osobowych. Istnieje również możliwość stworzenia własnej grupy zamkniętej oraz zajęć indywidualnych.

 

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu